Pogledaj jedan post
Old 22.04.2014., 16:06   #254
prije skoro godinu dana u 4 ujutro me uhvatila bol lijevog bubrega.... kad sam lezao na boku i gledao film... i tolko me bolilo da sam se bacio na pod i udaro glavom u zid da mi prestane... i tako je meni islo... svaki mjesec po 2-3 puta bi imo napadaje uzasne.... i otiso sam na more i tamo sam imao napadaje i znalo mi se desit da nemam ketonal e onda sam bio lud... sa mokrenjem nisam imo problema niti mi je krv isla.... ono kaj je meni pomoglo je 4 l vode dnevno i teretana.... pogotovo kad bi vjezbao noge i ledja... znalo me odma poslije teretane ubijat..... i vratim se iz ambulante kad ono dodjem doma i pomokrim kamen 7mm... kamen se lomi na malo jaci dodir pa moram oprezno.. ali najgore je bilo kad je kamen doso u mjehur... doslovno sam udarao kitom u zid kako je peklo..... krv mi je uredu bila... urinokultura neka bakterija ali sam ponavljo pa mi je bilo sterilno... neki dan sam opet moro vadit krv i kompletna pretraga urina.... sad moram u bolnicu na ultrazvuk...

ugl samo puno vode i teretana.. evo kamencic sam izmokrio prije 3 mj i nemam vise bolova osim malo osjetim u bubrezima neko skakljanje....
sluska123 is offline  
Odgovori s citatom