Pogledaj jedan post
Old 22.03.2009., 17:24   #49
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
..salo se gubi u kuhinji,a nikakvim ovim vjezbama i prodavanjem magle od sprava i ucinka istih na sagorjevanje masti

..kakvo crne micanje lijevo-desno,navlacenja deset majica,uzimanja folija i ostalih nakafradnih stvari??..sta ja kreten evo sesti tjedan definicije na kuvanom oslicu i piletini i krvnickim treninzima u teretani,a mogu pusiti salo da sjedim u fotelji i pet minuta drndam lijevo-desno..
jutarnji cardio na prazne glikogenske zalihe..povecat unos bjelancevina,vlaknastog povrca,koje su negativne kalorije,ugljikohidrate tempirati oko aktivnosti i ne mjesati masti i carbse kad je inzulin jako visok..drkajuc po inzulinu sa smecem od naimirnica,onemogucavas lipolizu..uostalom imas tu dole podforum o prehrani il treningu pa nek ti netko sastavi kakav jelovnik i trening..stesana guzica i bokovi se dobivaju u kuhinji..
dobro ja ne znam kome ti tu prigovaraš, naravno da znam da se "salo gubi u kuhinji"; zdravo se hranim, trčim i vježbam skoro svaki dan, pa ako još uključim i ovu vježbu jer mi se čini OK mislim da će biti rezultata nekakvih, škoditi sigurno ne može.
RabidXPanic is offline