Pogledaj jedan post
Old 08.04.2005., 11:02   #11
Quote:
trebor kaže:
...
Samo treba žestoko nastupiti ukoliko počne "muljanje". Pod tim mislim prijetnja medijima, traženje imena liječnika koji odbija, tražiti njegov potpis zbog odbijanja nečega, obavezna galama, odlazak u ravnateljstvo...itd.
Buahaha... Ko da na to nisu imuni i bez štrajka... Žena mi je prije xy mjeseci bila ležala u bolnici par dana jer su je doktori htjeli "promatrat"... Jest da mi je žena komad i sve to al koji će ju penis promatrat ak ne rade nikakve pretrage ni niš... I tak ona leži tam i negdje drugi treći dan na viziti pita doktora da joj fino objasni kaj joj je i kakve joj to lijekove daju i čemu točno oni služe da bi se doktor izdero na nju da će ju IZBACIT iz bolnice jer da kaj se ona buni!??!!?
Htio sam razbit tipa!
Onda sam nazvo poznanika doktora koji mi je reko da ju vadim van iz bolnice jer da s obzirom na to kaj joj je nema apsolutno nikakvog smisla da tam leži. Onda su je otpustili i naravno da je sve bilo OK.
Ono kaj ja nemrem pojmit je bahatost te gamadi. Pa da se veterinari tak odnose prema životinjama poginuli bi drugi dan. Neka bi ih krava nabola na rogove čisto za primjer drugima...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom