Pogledaj jedan post
Old 08.06.2011., 19:01   #9
Preko Kupi.me kupljen kupon za Fifty-Fifty: veliko razočarenje kad smo došli jer ponuda nije imala veze s vezom.
Ponuda je bila: 49 kn umjesto 116 kn za slastan obrok za dvoje u restoranu Fifty-Fifty u Arena Centru.
Kada smo došli, dočekale nas neljubazne tete i poručile da ponuda sadrži: 2 juhe, 2 glavna jela, 2 priloga i 2 salate.
Ukratko: veze jedno s drugim nema. Bijesna sam bila (ponudu nismo niti mogli iskoristiti, dečko ne jede niti juhu niti salate, a kak je ponuda glasila u teoriji smo mogli uzet 10 priloga po 10 kuna i samo to jest), žalila se i jednima i drugima. Ispalo da je Kupi.me krivo prenio ponudu.

Kupi.me, ponuda dva! 50 kn umjesto 100 kn za vrhunske delicije u The Red Apple Pubu.
Kupljeno 2 kupona. Dečko i ja se najeli kao bogovi, hrana super, super prostor, osoblje ljubazno. Za preporučit.

Preko TiDamTiDam kupljen onaj kupon za Pizza Duck, platiš 20 umjesto 40 kuna: dakle ili 1 cijela pizza ili 4 pizza cuta. Iskorišteno, nikakvi problemi, super.


Za iskoristit nas čekaju kupon s Grupnjaka za Konobu Bukara i njihov roštilj (je li bio već tko?) i dvije ponude s PonudeDana, jedna za oftalmološki pregled, a druga za izlet na seoskom imanju.


Uglavnom češće gledam ponude za restorane pa kad nam se svidi uzmemo. Uvjet nam je da kupon vrijedi barem 2 mjeseca i da možemo sami birat hranu, ovo s roštiljem je iznimka jer nam se sve ponuđeno svidjelo.

Eto.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom