Pogledaj jedan post
Old 22.02.2012., 19:27   #326
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
1. I ja sanjam stvari oko kojih mnogo razmišljam i me muče/zanimaju.
2. Ništa ne znači
3. Lol. Tywin mrzi mnogo ljudi zbog mnogo razloga.
4. Opet ne vidim zašto je to problem. Genetske mutacije se događaju. Ono patuljak je.

Tywinu ime obitelji znači sve. To mu je iznad živih članova iste. Naravno da želi da mu nasljednik bude snažni, sposobni arijevac, a ne neki mali ružni izrod (ovo je pokušaj da zvučim kao Tywin).
Kroz knjige milijon puta je to prikazano, a također je prikazano koliko puta i na koliko načina Tywin pokušava Tyriona "educirati" i pomoći (na njemu specijalni način). Misliš da bi ga bilo briga što Tyrion radi da je znao da je on Targaryan? Osobno sumnjam da bi mu dopustio i da živi.

Dalje pokazano nam je i u slučaju Brianne i Sam da veliki Lordovi odbacuju ne standardne potomke svojih kuća i ne vole ih. To je sve što se događa kod Tywina, osim što on još pazi da Tyrion svojim akcijama ne sramoti svoje ime.
Ja mislim da ako ijedno od njegove djece jest Targ, Tywin to nije znao.

Ne kužim ovo s Brienne što si napisao - za Sama stoji, Lord Tarly se odrekao svoga sina i poslao ga u Noćnu Stražu...ali koliko se ja sjećam, lord Selwyn Tarth je sam poslao i dozvolio Brienne da se pridruži Renlyjevoj vojsci...on je sam dozvolio "netradicionalni odgoj" svoje kćeri te ju nije spriječavao u tome da postane vitez. Kroz Briennina poglavlja se može lijepo vidjeti njena privrženost ocu, sjeća ga se na lijep način i želi ga ponovo vidjeti. Nigdje ne piše da je on otjerao od kuće ili da je mrzio na bilo koji način.

meni jedino nije jasno zašto Selwyn šalje Brienne Renlyju a ne ide sam...mislim, ima 54 godine, nije to toliko puno da ne može sam u bitku. Žao mi je što Martin nije više napisao o njemu i Večernjim dvorima, valjda bude.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom