Pogledaj jedan post
Old 12.11.2008., 09:37   #13
prika, definitvno se žali. Nemaš što izgubiti. Navedi točno ono što si gore rekao-radilo se o situaciji gdje se žuto upalilo kad si već bi praktički ispod semafora i zaustavljanje nije imalo smisla...budi uvjerljiv i uporan s navedenom situacijom pred sucem za prekršaje...i zašto ne, možda i prođe. Definitivno nemaš što izgubiti, osim malo slobodnog vremena.

Ja sam prije par mjeseci imao identičnu situaciju...samo ja sam nabio malo po gasu kad se upalilo žuto, ali bilo je ili to ili kočiti ko majmun da se zaustavim...a što je najgore, par sekundi ranije primjetim iza sebe pandura na motoru...ali skroz sam to smetnuo s uma. I zaustavio me. Znate li što ste napravili? Znam, prošao sam kroz žuto...bilo je kasno za kočenje pa sam produžio... Nije bilo kasno...Je!....Nije!...Je!....Ma šjor policajac, nemam potrebe za nekim drž ne daj prolascima pred crveno, ali bilo je ili kočiti ko luđak da se zaustavim ili proći dalje...i šjor pandur odustao od natezanja i uz opomenu da pazim kako vozim, produžio dalje.

Često ovisi situacija i o njihovom raspoloženju. Kako pandura, tako i suca za prekršaje
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom