Pogledaj jedan post
Old 07.10.2013., 12:38   #16
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
temeljem čega zaključuješ da su u paganizmu (tj. toj federaciji) najviše zbog ega? stvarno me zanima, jer ne poznajem nikoga tko se bavi sličnim stvarima, a možda bih nekad željela stupiti u neki kontakt. to da postoje kod nas, olakšava cijelu stvar što se tiće komunikacije. mislim da se zovu paganski krug hrvatske? pošto sam i sama skeptična, zanima me tvoje mišljenje.
što se tiće knjige, meni se ne čini loša.. pokušavam biti objektivna, imam zamjerki, ali ipak mislim da ću dobiti neke korisne informacije.
Bez obzira na što sam ja rekla, kontaktiranje nikad nije loše. Ja sam i od njih puno naučila. Samo za neke dublje duhovnije sfere paganizma, ne očekuj puno. Pravim duhovnjacima bilo kojeg puta nisu potrebne nikakve zemaljske organizacije i grupacije osim na samom početku kad je pojedinac još izgubljen u džungli informacija pa mu koriste razni kontakti. Ali za nešto dugoročnije, ne. Prave vještice/pogani/whatever nikad ne idu s tim u javnost niti vole gubiti vrijeme na druženja. Nikad. Takve nećeš naći ni u kakvim udrugama/društvima. Tako da od ovih možeš dobiti izvrsnu teorijsku podlogu. Ostalo se svodi na šalabajzanja po vani, nalaženja i pričanja o tome kako su kršćani bljak, kako šokiraju susjede ili bližnje svojim pentagramima oko vrata/oblačenjem/izjavama i slično.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom