Pogledaj jedan post
Old 15.04.2010., 20:12   #45
Migrene

neki dan sam imala svoju prvu (barem mislim da je prva) tzv. migrenu sa aurom nije nešto za pohvaliti se, uopće...

počelo je ujutro sa tupom boli u glavi dok smo se dragi i ja penjali Bikčevićevom do Puntijarke, pripisala sam to hladnom svježem zraku , bez tablete je prošlo čim sam se dograbila zdjele graha sa zeljem

nakon par sati, u vidnom polju mi se počela stvarati tzv aura u području lijevog perifernog vida - kao svjetleća polukružna spirala (nešto kao da sam duuugo gledala u svijetleću nit žarulje, a nisam) koja se gibala kao valovi i skroz mi zamutila lijevi periferni vid (gledala sam film i likovima je lijeva stana lica na TV doslovno bila kao voda, gibala se kao da je od želatine, horor).

jel moram reći da sam se oduzela od straha..

nakon recimo 15 ak minuta počela je migrena i to kakva... srećom pa sam je uspjela ukrotiti sa 3 tablete

uglavom, moja baka i njezina kći-moja mama obje su patile i još pate od identičnih migrena, a istraživanaj su pokazala da žene koje u srednjoj živitnoj dobi pate od ovakve vrste migrena, u starijoj životnoj dobi dvostruko češće imaju moždane udare...divota...i još joj nema lijeka, pa čak niti konkretan uzrok ( od prehrane, hormona do stresa)

pitanje - znam da je glava pod Ovnom, a kronične bolesti se gledaju kroz 12 k, pa sam ovako rezmirala :

moja 12 k počinje u Ovnu i vladar 12 k Mars mi je u 12 k dispozitor Marsa, venera je također u 12 k u konjunkciji sa Marsom

znači, bilo je samo pitanje vremena

ima li tko kakva astrološka promišljanja o migrenama ?

pozz
Totto is offline  
Odgovori s citatom