Pogledaj jedan post
Old 13.09.2012., 12:54   #1202
Angry

Quote:
Kruno65 kaže: Pogledaj post
Vidim na forumima da je dosta prevarenih. Mi uplatili put za Tenerife na prezentaciji u Osijeku u srpnju i od tada ni traga ni glasa od KLM iz Varaždina!! Vjerujem da do svog novca neću doći ali vrijedi pokušati. Naravno podizanje tužbe i kaznene prijave, ali kakva korist od toga? Jasno je da su zbrisali iz Varaždina ali negdje će se oni pojaviti jer vidim po forumima da ove prevare traju par godina. Volio bih se povezati sa ljudima koji su isto tako prošli radi razmjene informacija. Možete mi se javiti na mail: [email protected]. Znaju li oni koji su bili tamo bilo kakva imena ili sl.
nemoj te nasjedati na te lopove iz varaždina iz kristalne lagune marketinga....moji starci su nasjeli na te lopove( iako sam ih ja pokušavao odvuči od toga al kad su naivni pa su nasjeli) platili su onih 4400 kn za put do tenerifa isto na foru kao nagrada na nekoj nagradnoj igri... a uopče nisu ništa igrali...i naravno sve po starom...prezentacije i takve gluposti....tamo im obečali sve najbolje smještaj karte sve u njihovom trošku....nakon nekog vremena su zvali da bi rekli da si mi moramo samo nabaviti karte i prijevoz do italije....a javili nam 2 mjeseca prije nego su trebali iči.... tako da je karta bila 200 eura po osobi u oba smjera...tako da su na kraju odustali i da bi tražili povrat novca od 800 kn koje su po ugovoru imali pravo ukoliko se odluče raskinut ugovor...naravno ugovor raskinut al para ni ovih 800 kn a kamoli nešto više još nisu vidjeli ni neče vidjet jer su navodno bankrotirali....odnosno odlepršali nekamo vjerojatno
dejan p is offline  
Odgovori s citatom