Pogledaj jedan post
Old 18.02.2003., 20:38   #6
Dante svaka čast ma ovom topicu. Slijedi 5-ak za temu.

Mislio sam otvoriti istu al' sam mislio da neće biti baš neki odaziv a i neki moji dojmovi bi me mogli obilježiti kao "balkansku seljačinu"....ali kako ja za to ne marim....evo da i kažem svoje mišljenje.

Daklem, bilo je to u nedjelju, negdje oko 14:00 sati. Upravo je završio slalom i mi se spremiali ručati. (faširani šnicli i riža )
I kako je to uvijek navika gleda se "Nu2". Emisija je malko odmakla pa nisam pohvatao sve od početka ali kad sam vidio o čemu je riječ popizdio sam i moram reći: ovako nešto nekulturno i neukusno stvarno nisam očekivao da ću gledati u inače mi izvrsnoj emisiji.

Ja ne mogu vjerovati da se od jedne ozbiljne i važne teme za društvo, bilo koje društvo, radi ovakva sprdačina kakvu je napravila Vedrana Rudan (VR).

Kao prvo dotična se pojavila našminkana kao da je pretučena. U početku sam mislio da je zbilja tako ali kad sam skužio da se baba pretvara prekipjelo mi je.

Nadalje, o samoj temi, "zlostavljanje žena", bilo je najmanje riječi a najviše je VR reklamirala svoju knjigu i žalila kako ne može preko medija doprijeti do javnosti jer joj to oni brane. S obzirom na vokabular koji je pokazala janso mi je i zašto.

Isto tako, mene bi bilo zaista sram da dođem predstavljati jednu skupinu zlostavljanih žena a da iz mene zrači takvo jedno licemjerje i nedostatak argumenata koje s lakoćom i Vicko pobije. (A njegov je vrhunac u karijeri što se u 6:00 ujutro dere ljudima na telefon. DOOOOOBRRRROOOOOO JUTROOOOOO!)

Zlostavljanje žena, i uopće, zlostavljanje bilo koga u krugu obitelji, doma, posla itd. je ozbiljna stvar ali zaista žalim sve žene koje u VR vide neku svoju predstavnicu.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom