Pogledaj jedan post
Old 14.04.2012., 21:28   #85
Quote:
ma daj me nemoj zezat da neko to puši,pa on je taj koji je kreten.Ona je htjela sve priznat i otič s njim ali on šonjo to nije htjeo tako da on je kreten u cijeloj priči
volio je on nju ali ipak obitelj i stričeve pare su bile važnije
nažalost ima nas i takvih, a meni su osobno najluđi njihalkini obožavatelji...ako je mene ona živcirala..ko i behlul....
Quote:
evo jedna zanimljivost: vjerovali ili ne izgubljena čast ima prosječnu gledanost veću nego što su imale asi,ljubav i kazna ili šeherezada. u prosjeku je gleda čak 736 000 ljudi). tako da je izgubljena čast najgledanija od svih turskih serija u hrvatskoj!

dosta tu faktora igra ulogu,je da je serija dobra,ali ima i odličan termin u 20h i to između dnevnika nove i lare koje imaju visoku gledanost.
pa to je razumljivo...al moje je mišljene da je nova nastavila sa SO kad su je prvi put prikazali da bi imali čak i bolju gledanost, jer od 22 epke počinje prava stvar, a oni nisu pustili ni 10
Quote:
Dok Engim/Kerim i Beren mi nikako ne idu skupa...Serija mi je OK pratim je vec neko vrijeme,upravo sam na predzadnjoj 69 ... za par dana sam pogledala oko 65 epizoda Stvarno serija mi je ok,svidja mi se...ali njih dvoje nikako ... ne osjetim nista kad ih vidim skupa..bas nista...par puta sam i prebacila njihova mazuckanja..idu mi na zivce... Ovo je prva serija kod koje ne osjecam nikakve emocije sto se tice glavnih glumaca
a FSN je drugačije, meni bi bilo ludo da su oni tamo išli na strast...za tema kakva jest, sasvim mi je ok kemija glavnih glumaca _=
Zorée is offline  
Odgovori s citatom