Pogledaj jedan post
Old 14.10.2015., 17:59   #16
Quote:
nikolina2901 kaže: Pogledaj post
Ovako, ja sam dobila p. rozeu prvi put sad na ljeto negdje krajem lipnja. Moja doktorica mi je dala Belosalic mast. S tim je išlo skoro pa nikako i zatim mi je moja strina, također doktorica, dala Plimycol kremu. S tim je prošlo nekako jeedva jedvice i mjesta na kojima je bio ekcem su ostala suha.
I sad mi se opet pojavilo. Da počnem koristit isto ili imate neki bolji prijedlog?
Usput, jel normalno da se iz te početne faze, primarnog medaljona, to pretvori u neku okruglu krasticu, koja normalno, i dalje svrbi kao luda?
I ne znam zašto se pojavila opet jer nisam baš fizički aktivna, novu odjeću nisam nosila, a i odjeća mi je čista.

Stvarno je se želim riješiti
Kolko znam pytiriasis r se lijeci samo puderom koji dobis u ljekarni, siri se samo po trupu a ne po nogama i glavi i eventualno antihistaminici, pocinje jednom flekom koja se onda kao isip siri po trbuhu i ledjima osobito na toplom, kad legnes u krevet, samo isusivanje sto manje mocenja tih diijelova eto ..a nisam doktor medicine bar lijecenje traje njesec dana, prolazi ona i bez lijecenja al sporije, recidiva navodno nema al meni se koji put pojavi

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom