Pogledaj jedan post
Old 10.12.2011., 02:22   #2
U biti očekivala sam ovu temu već danima, tako da nikakvo iznenađenje, čak me ne iznenađuje ni ko je otvorio ovo pitanje.

Ovako, ja sam relativno friški mod na zdravlju, uz to sam i laik tako da baš nešto pretjerano pametno sa stručne strane ne mogu napisati. Što se toga tiče slušam ono što mi pričaju kolege modovi (i bivši modovi) koji su doktori i koji se u cijelu tematiku puno bolje kontaju nego ja. Tako da ćeš morati sačekati njih da ti repliciraju sa stručne strane na ovo tvoje.

Ono što ja mogu komentirati je vaše ponašanje na toj temi. Ako se nekome da neka ode pogledati koliko smo mi puta na toj temi molili i upozoravali da se ne piše o tom ccsvi bez ikakvog kažnjavanja. Pa kad nisu ni kartoni urodili plodom krenuli su banovi, otuda i napisano ovo upozorenje na 1. stranici.
I još jedna stvar koju moram odkomentirati, užasno ste bezobrazni, provocirate, trolate, vrijeđate (najviše uvreda i pljuvanja sam preko pp-a dobila upravo od vas sa MS teme a vjerujte na zdravlju dnevno procirkulira velika količina ljudi koja je isto tako a možda i gore od toga bolesna pa nisu bezobrazni, pogotovo kad ih netko nešto na lijep način zamoli preko pp-a da ne rade) i ja stvarno ne vidim načina kako sa nekima od vas izaći na kraj osim sa banovima.

Ljudi moji, nitko vama nije zabranio da vi pišete o toj metodi, imali ste čak i temu na zdravlju o tome pa ste vrijeđali modove koji su vam neke stvari objašnjavali sa stručne strane, provocirali, trolali, klonirali se... Slobodni ste otvoriti temu na alternativi ukoliko vam se piše o tome, koliko sam ja upoznata sa ovime ovo još uvijek nije službena metoda niti način liječenja MS-a i kao takva ni nema šta raditi na zdravlju. A to što je nekima od vas ispod časti pisati na alternativi, bojim se da je to vaš problem.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline