Pogledaj jedan post
Old 13.12.2011., 19:23   #19
tyndall prvi put vas vidim da pisete,cesto sam se pitao tko je ovaj admin ojeg nikad nisam vidio da pise,ja bi htio rec par stvari,mislim da su moderatori u krivu,zdravlje podforum bi trebao obuhvacat najnovije znanstvene spoznaje na podrucju medicine,bacanjem u alternativu izjednjacuje se jedan ozbiljni topic sa vjesticarenjem,u posljednjih 10 godina otkrivene su nevjerovatni novi lijekovi od raznih prirodnih elemenata,ne govorim samo o biljkama nego i o ugljicnoj terapiji,plodovima koji pomazu pacijentima,medu,aloi veri itd,krajnje je neozbiljno da moderatori koji nisu lijecnici po struci odbace jednu temu koja MOZE pomoci drugima,ne vidim smisla u tome da se jednom vecinom moderatora,a zna se da ce se svi moderatori sloziti pa cak i ako jedan tvrdi da su kruske i jabuke isto


ovo nije pokusaj opstrukcije ili mijesanja u moderatorski posao,ali kao jedna objektivna osoba koja voli znanost stopiti sa prirodom volim misliti da nismo 50im godinama proslog stoljeca i da nismo zatucani

znanost je tek nedavno priznala ismijavanu hipnozu,ismijavani utjecaj vremena na ljudsko raspolozenje,danas je to sve dokazano,pa cak i izvan tjelesne sposobnosti,ne kocite znanost nego razumno pogledajte koja tema spada u zdravlje,danas doktori objavljuju velike publikacije koje su u biti teorije ali kojima pokusavaju dokazati neke od svojih tvrdnji


zar stephen hawking nije znanstvenik?
hocemo li teme o njemu baciti u alternativu?
on je teoreticar nije pravi fizicar?crne rupe ne postoje nego su hipoteze izracunate kod kuce na papiru?


izvinite na mijesanju i ovo je samo moje skromno misljenje,ne mora se prihvatiti
faspy is offline