Pogledaj jedan post
Old 12.05.2005., 21:38   #3
Quote:
da joj je sam SHEJTAN i BOG i PREDVODNIK.
gdje ovo stoji
BOG JE BOG sejtan je sejtan djavo satana ali je u svakom slucaju BOZIJE stvorenje.........
Quote:
GDJE je u NEPOMIRLJIVU SUCHELJENJU ove dvije MILIJARDE i nesto dusha BOG?
jel i mene mora da jest pa da ti kazem: hm pa kad svako tumaci BIBLIJU KURAN TORU KAKO KO HOCE A ETO I TI>>>>>>>>>>>i sta svi radite ne zanima vas sto je pravo ali vas zanima sta to ima tamo ali da meni licno pase
Quote:
Bi li BOG zbilja htio da se ove dvije MILIJARDE i nesto dusha skoro schepaju za gushu?
naravno BOG JE BOG a nije ti niko kriv ni tebi ni drugim sto to ne zelite razumjeti a iz gore navedenog niti vas zanima.........Kaze BOG OVO: DANAS TI EVO ZAKONE DAJEM ZA VJECNOST CIJELU i nije niko nikom kriv sto vi svako sebi pravite poslie stotine drugihpa kaze i ovo: ZA ONE KOJU SU TU I ONE KOJI NISU pa znaci to za mene i tebe su ti zakoni.......
pa rece jos mnogo sta ali i ovo: NE UBI i majstore moj ako ti ubijas nekog ciju volju vrsis glupo ali istinito ti vrsis dakako samo svoju volju a ne BOZIJU.......stoga da se svi poubijjate uzduz i poprijeko samo ste svoju volju cinili..........
Quote:
Ako to SUCHELJENJE nije BOZJE djelo, kako onda KUR'AN moze biti SAVRSEN,
pa eto i ti tumacis na svoju ruku i ti hoces da se mi prodjemo zakona BOZIJI da podlegnemo pod one tvoje........
Quote:
I zadnje, i NAJVAZNIJE - dokle seze BOZJA IGRA - ako je ovo NEPOMIRLJIVO SUCHELJENJE, i recheno skoro hvatanje za guhu DOISTA BOZJE DJELO?
majstore glupo pitanje nema igre u ljubavi.........a nije niko kriv nikom sto se ne postuju BOZIJI ZAKONI a svi oni da...........

daj sad pod hitno razumi Isusa ili mene kako hoces i zaista ti kazem bic ce ti dobro.........
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS
Im ja is offline  
Odgovori s citatom