Tema: Osteopatija
Pogledaj jedan post
Old 12.03.2013., 09:47   #10
Konkretni rezultat s osteopatskim tretmanom

Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Podižem staru temu s pitanjem: ima li nekoga s konkretnim pozitivnim iskustvima/rezultatima s osteopatskim tretmanima, a ne samo s iskustvima tipa "bila/bio sam kod XY koji mi je točno i lijepo objasnio što mi je, a doktori prije samo su bacili pogled/rekli da uzmem tablete/na brzinu jednom rečenicom protumačili nalaze... A XY mi je baš lijepo sve objasnio..."

Dakle, zanimaju me rezultati osteopatskih tretmana, a ne ljubaznost i vrijeme koje je neki osteopat posvetio nečijem slučaju, jer su rezultati/izlječenje ono što se jedino računa (iako je odnos važan i lijepo je da se terapeut posveti pacijentu, što uglavnom svi koji rade privatno i čine, za određenu novčanu naknadu.)
Ja imam konkretan rezultat s osteopatskim tretmanom. Početkom 2012. su mi se javile jake glavobolje koje nisu prolazile, a prije toga me skoro nikada nije bolila glava. U bolnici sam obavila niz pretraga (CT mozga, rentgen vrata...) i rečeno mi je da imam vratnu lordozu te da bi bilo dobro obaviti fizikalnu terapiju. No, glavobolje nisu prošle nakon fizikalne, čak se nisu ni smanjile. Brat je u nekom društvu čuo za osteopata Kasumovića pa mi je rekao da odem k njemu. Kako nisam imala što izgubiti, otišla sam Kasumoviću u Zaprešić, napravio je pregled i tretman i drugo jutro sam se nakon 4 mjeseca prvi dan probudila bez glavobolje. I ja se pitam kako mu je to uspjelo Nakon toga sam još obavila dva tretmana vrata i sad planiram otići na jedan čisto preventivni tretman kako bi održavala stanje. Moja iskustva s njim su super pozitivna jer me riješio bolova, a cijenim to što ne mulja ljude da moraju dolaziti ne znam ni ja koliko puta. Na prvom tretmanu nakon pregleda odmah uspostavi dijagnozu i jasno kaže kakvo je stanje i koliko će tretmana biti potrebno.
Katka4 is offline  
Odgovori s citatom