Pogledaj jedan post
Old 26.05.2006., 00:23   #9
Quote:
Markana kaže:
Bilo je price prosle godine da ce to zemljiste 'uskoro' (do ovog ljeta) da bude u gradjevinskoj zoni. Ne znam tacno dokle je stigao taj proces. Zemljiste se nalazi na samom rubu 'gradjevinske zone' i trebao je da se ta zona prosiri na vise i da prodje put taman uz zemljiste. To je sve 'rekla-kazala' jer mi vec 15 godina ne zivimo u tim krajevima a bili smo samo 2-3 puta u obilasku.

Ja sam izvadila vlasnicki list prije 2 godine u supetru i na njemu je upisan moj otac kao prvi vlasnik 500 kvadrata od 2000+ i onda su imenom i prezimenom upisani jos 9 vlasnika za ostatak kvadrature. Isto tako imamo kopiju kupoprodajnog ugovora i zahtjeva za uknjizbu jos kad je to kupljeno davne 1987 godine.

Na zemljistu ne postoji nikakva gradjevina - mi smo to koristili kad je tu postojala montazna kucica (kao velika prikolica) ali je sad to sruseno i ostaci limarije se nalaze na zemljistu.
razumijem.to su ti problemi u Dalmaciji oko donošenja prostornih planova aali lako se provjeri da li je ta zona obuhvaćena novim prijedlogom prostornog plana.ako ne prođe sada onda se treba načekat do novog jer svaka pojedinačna izmjena je užasan posao skoro pa nemoguć.

ali to sad nije bitno nego prikupite te papire i u Supetar na sud to treba predat da ide u proceduru.Po novom zakonu će ostavinske rasprave vodit javni bilježnici ali ne znam da li su počeli već.to je bolja opcija jer će sigurno bit i brža.
zivot_u_zivo is offline