Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 16:09   #631
Quote:
sarah kay sandy kaže: Pogledaj post
Kad nemaš druge mogučnosti onda je najlakše se pomiriti s tim.Prošla sam puno specijalista i svakava vlastita istraživanja.Odgovor nisam našla.I kod mene je zujanje od piskutavog do iritirajućeg.Kad je iritirajuće jako mi je stresno pogotovo za normalno funkcioniranje i kimunikaciju.To zuji ljude ne kužiš ponavljaju ti .Naravno dodatni stres na sami stres zbog zujanja.Psihićki ludilo.Nisam sklona depresiji,ali kad je takva situacija oćeš nećeš moraš pokleknuti pa biti pred depresijom.Meni još uvijek nije jasno zakaj zuji neki put slabo .a neki put za poludit.Način života mi je više manje isti svaki dan.Momentalno mi je dobro zuji,al nije strašno.Kak si se ti riješio svog tinitusa.
Meni je počelo zvonit 2009.god i počeo sam koristit te homeopatske pripravke prvo iz Hrvatske a onda ove sa interneta T-gone,uz to sam i bavio se fizičkom aktivnošću (trčanje,bicikl to sve u teretani) koja je po meni možda presudna za borbu protiv tinitusa da bi ti ti homeopatski pripravci počeli prije djelovat moraš podić imunitet a i dobro je protiv stresa.S vremenom krenulo je nabolje i počelo se stišavat postepeno svakim danom sam ga manje zamječivao dok se nije smanjilo do te granice da ga više nisam zamječivao uopće...paše!! Ja sam biio jedan od tih "budala" koje je nasjelo na te reklame na internetu i izlječio si tinitus i to full jaki,neki ljudi jednostavno si ne žele pomoć ili imaju stav da im ništa neće pomoć,nemojte ih slušat!!!...pa dao bi 100000 kuna u trenutku kad mi bilo onak jako pištalo neko vrijeme,šta te košta ako probaš,potrošio sam 500 kn a dobio TIŠINU!!
A ovaj Tinitus Miracle čovjek je u detalje objasnio kak se može izliječit ili ublažit i naveo koja hrana je dobra u borbi protiv tinitusa,koja ga pogoršava koje su biljke dobre za ublažavanje simptoma i gro drugih stvari kojih kad bi se pridržavali vidjeli bi ubrzo rezultate sigurno
Nema magične pilule,nego ga treba napast sa 5 različitih strana i mislim da rezultat neće izostat al neću ja tu mudrovat sad jer ima knjiga od 350 stranica koju bi trebo imat svaki onaj koji ima Tinitus a želi si pomoć
Denpa001 is offline  
Odgovori s citatom