Pogledaj jedan post
Old 27.09.2013., 14:48   #5
Quote:
martach01 kaže:
Pozdrav svima!
Dakle, ovako nešto još nisam sanjala.. Sanjam da sam školjka... ili možda neki račić sa kucicom i slično... nalazim se na dnu mora, šetam, srećem druge životinjice na dnu. U početku mi nikako nije jasno otkud sam dolje, osjećam se tako čudno dok ne shvatim da više ne živim kako sam do sada živjela.. već da sam sada - školjka il šta već. Uglavnom, skakućem pričam s drugim životinjama..al ne mogu skužiti kako točno izgledam nemam se gdje vidjeti (zato i ne znam jesam školjka ili rak...) . Skačem čak i izvan površine mora pa na kamen pa opet unutra. Okolo vidim i ljude koje znam ali oni ne kuže da sam to ja. Postaje mi sve to smiješno i počinjem uživati u svom novom "ruhu". Najbolje sam se sprijateljila sa nekom velikom ribom/morskim psom... ne znam točno što je, ali je jak i velik i osjećam se zaštićeno uz njega. Zajedno plivamo i zezamo se..
Mislim da nikada nisam u snu bila netko ili nešto drugo.. uglavnom sam uvijek ja ja... zato mi je ovaj san jedan od zanimljivijih i smješnijih pa me jako zanima ima li ovo ikakvog smisla i značenja?

Quote:
LANDON kaže:
ljudi na sebi nose uglavnom oklope (školjka ili rak), no tvoja je podsvijest to jednostavno promijenila u jednostavnu životinjicu koja se slobodno kreće i druži sa ostalim životinjama i potpuno je zaštićena, što vjerojatno predstavlja podsvjesnu želju za slobodnim životom bez straha. kad si vidjela ljude na površini nisi nimalo poželjela ponovo se vratiti u ljudski oblik.

u ovakvim snovima nam se ponekad pruži prilično točan uvid u životinjski pogled na život o kojem zapravo ne znamo puno. a takvi su snovi većinom vrlo ugodni.
Landone, nisam baš sigurna da sam najbolje shvatila ovo tumačenje.... svi imamo oklope... kažeš da je možda podsvjesna želja za slobodnim životom.. no u snu je meni lijepo s tim oklopom i ne poželim ništa drugo.... hm... ma nebitno, hvala svejedno! San me barem nasmijao, ak ništa drugo...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 27.09.2013. at 15:47. Reason: Quote
martach01 is offline  
Odgovori s citatom