Pogledaj jedan post
Old 23.11.2013., 20:56   #88
Quote:
trešnjica kaže: Pogledaj post
Moja osobna preporuka je sestra Ljubica iz Ljubuškog (googlajte, ima par članaka). Išla sam kod nje prije skoro dvije godine jer me jako mučilo disanje, mislila sam na momente da se gušim i to podnosila. Uz to me mučio želudac i osjećaj težine u trbuhu. Sestra mi je odmah napipala trbuh i rekla da se želudac "popeo" i da ga treba vratiti i da mi je pritiskao dijafragmu i pluća i zato nisam mogla disati. Zatim sam sjela na stolicu obrnuto i okrenula joj leđa. Nekim masažerom mi je gurala nešto, žile ili tako nešto, ne sjećam se prema dolje da vrati želudac. Nije to izgledalo kao ono vraćanje sa čašom ili slično, nego jednostavnije i nije bilo bolno. Već sam tad osjetila olakšanje ali kad sam legla na krevet, onda je rukama gurala želudac prema pupku sve dok nisam osjetila ogromnooo olakšanje, kao da mi je netko skinuo teret. Također sam radila neke vježbe pod njenim vodstvom koje sam zapamtila i trebala ih radiiti kasnije da se stanje održi. Zavezala mi je oko trbuha kao zavoj i stegnula i to sam držala tjedan dana. Kasnije sam radila vježbe i poslije 2 mj prestala. Sad mi je žao da nisam redovno radila jer evo opet muku mučim s disanjem i povremeno sama vraćam nekako, ali kako stvari stoje morat ću opet kod nje, my fault Ljudi koji su bili kad i ja, nahvalili su je isto
Jel imas mozda kontakt od sestre Ljubice ja imam neki broj ali taj broj ne radi. Hvala unaprid
tableta1000 is offline  
Odgovori s citatom