Pogledaj jedan post
Old 16.03.2016., 22:36   #29
evo da i ja kažem svoje iskustvo...
u vezi na daljinu sam već 4 godine...dečko ima takav posao da je stalno na terenu, prije je to bilo po Hrvatskoj, a prošle godine u 8 mjesecu je otišao u Njemačku. I naravno kao bit će on tamo par mjeseci dok se situacija ne stabilizira, pa ja kad završim ovdje šta imam idem kod njega...super, sve pet. Dolazi svaka 2 mjeseca i u početku nije bilo problema, uredno smo se čuli svaki dan, poruke, pozivi (s tim da on nije čovjek od dopisivanja :P), sve ok. Ali sad je to postalo pravo mučenje. I kad je doma (sad je došao na tjedan dana) ne vidimo se često jer nismo u istom gradu, a ja i ne stignem zbog posla. Imam osjećaj da se on nekako ohladio, zna biti po par dana da mi uopće ne odgovara na poruke koliko god se ja trudila, a fakat dajem maksimum od sebe. I di je problem? On je preumoran, radi po 12 sati, dođe umoran, neda mu se. Sve ja to razumijem. I ima faza kad puknem pa se posvađamo, poželim odustati od svega. Ali za pola sata ko da se ništa nije desilo..
Tako da, ako oboje date svoj maksimum, mislim da može funkcionirati ali morate biti oboje sigurni u ono što želite.
Mislim da mi nismo.
__________________
Choose, happiness.
victoriabergman is offline  
Odgovori s citatom