Pogledaj jedan post
Old 13.08.2016., 17:36   #385
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Vjerujem
Al da imam sad novaca i da nije ljeto i znojenje i sve, mislim da bih odmah išla.
Oko 30.-e ako ću imat para bih išla, i ako smršavim jer da smanjim cice za svoju preveliku kilažu i imam škembu veću od njih izgledala bih čudno.
Zato sam i pitala gore za mršavljenje, kolko se mogu smanjit, pošto imam oko 30 kila previše na svoju vsinu pa bar da mršavljenjem se smanje za 1 broj, iako znam da će bit obješene i visit nakon toga (mada je tako i sada). Bilo bi super da se mogu s tom operacijom riješiti i strija koje imam
Ovo za dojenje što spominješ je super, al meni osobno nije bitno jer ne namjeravam imati djecu, al super za one koje žele

Hvala što dijeliš sve ovo s nama
drago mi je da mogu pomoći
ne znam zašto o silikonima ima puno više podataka i iskustava na internetu, pa i ovo je relativno česta operacija

operaciju je najbolje napravit na jesen tako da do idućeg ljeta već odradiš i korekcije ako je potrebno
ja sam bila na proljeće i isto je bilo ok
uzmi u obzir da ćeš preko mjesec dana morat nositi poseban grudnjak koji izgleda kao sportski top i lakše ga je sakrit zimskom odjećom nego laganom ljetnom

kad smršaviš sigurno će ti se smanjiti jedan broj, ali kako i sama kažeš neće biti lijepog oblika.
radila sam i smanjenje i podizanje ali nije mi to naplatio kao dvije operacije, nije zbrojio cijenu za jedno i drugo, nego manje
o cijeni i štop je sve uključeno u nju kod dr. Kinčla sam pisala u prethodnim postovima, da sad ne ponavljam. kako ostali računaju, to ne znam

strija ćeš se riješiti jer ti odreže dio kože, nemam više niti jednu a bilo ih je jako puno

još jedna stvar, kad sam pitala doktora da li će mi zauvijek ostat ovak lijepe i čvrste i podignute, rekao je da će se samo malo opustiti, jedva primjetno s godinama i da će zadržat oblik pod uvjetom da nosim grudnjak i da nemam velike nagle oscilacije u kilaži
zato bi bilo dobro da prvo reduciraš kile i to tako da paziš što jedeš ali i da jako puno vježbaš. nije dovoljno raditi samo kardio poput trčanja ili bicikla, moraš raditi i vježbe s utezima, sklekove, trbušnjake i ostale gadarije
a onda će ti se učvrstit i prsni i leđni mišići zbog čega ćeš se puno pravilnije držat i cice će ti ljepše stajati
za 30 kila ti treba minimum godina dana, nemoj ići na spartanske režime jer će se to sve brzo vratiti nazad. Nisi se ni udebljala u mjesec dana, pa ne možeš ni skinuti. iako si mlada, takve nagle promjene težine isto nisu zdrave.
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom