Pogledaj jedan post
Old 19.11.2010., 09:30   #42
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
po danu je imao obicaj spavati 5-6 puta po 20-ak min,a navecer oko 19-20 h bi postao nervozan i cendrav za spavanje i zaspao bez problema..
no vec 3 noci se budi svakih sat i pol-trazi cicu i opet zaspe,a ujutro se budi u placu i razdrazljiv je..takav je onda cijeli dan-samo mumlja,rezi,stenje..smiri se samo nosanjem(na sta ga nismo navikavali i nekako bih to izbjegla) i zabavljanjem(ali i to mu brzo dosadi,pa opet pocne sa mrzovoljom)..imam dojam da je stalno umoran,a kad treba zaspati-kao da to ne zeli,uhvati plakati iz sveg glasa,mahati rukama i nogama i to traje 5 min i onda zaspi
moguće je skok, to će onda za par dana proći, ali ako ne prođe, onda je vjerojatno ovo što i sama misliš - umoran je, a umorna beba loše spava i razdražljiva je.

i potpisujem ovo što je glora's bastard napisala, s tri mjeseca pomalo morate početi imati ritam gdje je duže budan pa onda duže spava (bar sat vremena bi trebalo biti spavanje, ovo od 20 min se praktični ne računa)


moj je isto malo spavao po danu, i od kad imamo tri dnevna duža spavanja to je druga beba.
nažalost, noću mi se i dalje svako malo budi i traži cicu (kod mene to nije bio skok, iako sam i ja prvih tjedan dana to mislila. ako ti mali samo minut-dvije povuče cicu i spava dalje, tada očito ne navlači mlijeko, ovdje sam se ja zeznula i traje već 2 mjeseca)
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom