Pogledaj jedan post
Old 04.03.2017., 15:56   #33
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
Lea13 čitala sam te tu malo baš u vrijeme kad ti je uspijelo. i baš baš mi je drago I hvala ti na ovom postu i ohrabljenju
Nema na čemu, lena. Govorim iz iskustva. Znam žene kojima je uspjelo iako su im dr. davali male šanse. Znam i kako je teško sve to prolaziti, i ja sam nakon sedam godina pokušavanja, i toliko postupaka ( iako kad realno sagledam, to i nije neki veliki broj postupaka, ima žena kojima je i kasnije uspjelo)samo tražila nekog, bilo na forumu, bilo u čekaoni kad bi razgovarala s drugim curama,tko će mi reći da je njemu napokon uspjelo iz X puta pokušaja. Samo s vremenom sam ja postajala ona s više postupaka od drugih, pa me to malo bacalo u bed. Ali kad bi čula neku pozitivnu priću nakon većeg broja pokušaja,to mi je davalo snagu da nastavim dalje. I većina ljudi koja ne odustane, na kraju uspije. Znam ljude koji nisu uspjeli, ali su odustali u vrlo ranoj fazi, iako se njima činilo da su došli jako daleko, jer stvarno je ovo teško podnositi, i puno toga moraš posložiti u glavi. I zato cure, ne odustajte. Uspjet će jednom!
Nadam se da će to uskoro biti i jedna od vas betočekalica! SREEETNO!
lea13 is offline  
Odgovori s citatom