Pogledaj jedan post
Old 20.07.2017., 18:42   #2770
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
A papa bi slobodno mogao napisati kakvu encikliku o tome koja količina droge je svećenicima dopuštena kad idu na (pederske) fuk-partyje, da se ne predoziraju kao ovaj ovdje.
http://www.bljesak.info/rubrika/vije...a-crkve/204518

Otkrivenje 17,1 I dođe jedan od sedam anđela, koji su imali sedam čaša, i pro E govori s menom i reče: "Hodi, da ti pokažem sud bludnice velike, koja sjedi na vodama mnogim;

Otkrivenje 17,2 S kojom su blud provodili kraljevi zemlje, i koji stanuju na zemlji, opiše se vinom bluda njezina."

Otkrivenje 17,3 Tada me on prenese u duhu u pustinju. I ja vidjeh jednu ženu sjedjeti na grimiznoj zvijeri, pokrivenoj imenima *huliteljskim, a koja imaše sedam glava i deset rogova.

Otkrivenje 17,6 I vidjeh ženu pijanu od krvi svetih i od krvi svjedoka Isusovih. I začudih se čudom velikim, kad je vidjeh.

Otkrivenje 17,7 I reče mi anđeo: "Što se čudiš? Ja ću ti reći tajnu žene i zvijeri, koja je nosi i ima sedam glava i deset rogova.

Otkrivenje 17,9 Ovdje je um, koji ima mudrost. Sedam glava, sedam su gora, na kojima žena sjedi.

Otkrivenje 17,18 I žena, koju si vidio, jest grad veliki, koji ima vlast nad kraljevima zemlje."


Znači veliki grad koji boravi na sedam gora i upravlja drugima...

Koji je grad na sedam gora?

Zadnje uređivanje ninjaturtle : 20.07.2017. at 19:01.
ninjaturtle is offline