Tema: Bolovanje
Pogledaj jedan post
Old 21.09.2011., 19:08   #56
Quote:
latica28 kaže: Pogledaj post
Opet ja.... ja sam otišla raditi nakon zaključenja bolovanja i suprugov liječnik je tražio da mi se omogući njega za supruga da mi se otvori bolovanje..liječnik opće prakse je to odbio... nastavila sam raditi i danas sam bila kod svoje psihijatrice na kontroli i zatražila je hitnu hospitalizaciju za mene jer sam koma zbog sve liječim se pod šifrom F43.2..jučer sam bila sa suprugom u bolnici na kontroli kod njegovog psihijatra dobio je jače doze lijekova..on je sad ok koliko toliko....danas sam otišla sa svojom i njegovom dokumentacijom kod liječnika opće prakse da njemu napiše recepte za lijekove a meni uputnicu za hospitalizaciju ...nasmijao se i rekao da neda niš od toga i da on nema posla sa psihičkim bolesnicima i da pronađem drugog liječnika za nas oboje...kao...da nije ni moj suprug bolestan ni ja..što mi je činiti ja bi sa velikim zadovoljstvom tog liječnika prijavila al ne znam kome..molim savjet... pozdrav..
tužno je ovo što pišeš...
tko će se brinuti o suprugu dok si ti u bolnici??
prijaviti liječnika možeš na bijeli telefon. barem se nadam da to ima neke vajde.
sretno!!

p.s. javi kako je prošlo!
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom