Pogledaj jedan post
Old 09.10.2013., 15:31   #2
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Odmah da se opravdam, nova sam na poslu, pravo mi nije jača strana, a dobila sam zadatak da dođem do uporabne dozvole za 4 zgrade, odnosno do građevinske dozvole za 2 zgrade.

Nemam ni približnu ideju odakle krenuti. Znam sa sigurnošću da navedene dozvole postoje, ali ne znam kako do njih.

Netko me uputio na općinu (područni ured), gdje mi je vrlo neugodna službenica očitala bukvicu da kak ja to mislim da hoću dozvole za tooooliki broj zgrada i da zahtjev ne izgleda tako, da moram imati građevinski naziv objekta (?), investitora (za većinu zgrada ne znam), godinu kad je predan zahtjev za izdavanjem dozvole...

Ako je netko imao sličnih iskustava pomagajte jer sam ja tudum za takve stvari!
Dobro Vas je uputila, obično kad sam trebao kopiju neke dozvole tj. kad sam vadio iz arhiva, trebao sam punomoć za koga to vadim i u koju svrhu. Što se tiče podataka, s obzirom da u arhivima ima po nekoliko tisuća dozvola, trebaju vam podaci da bi oni tamo to mogli naći. Probajte doć do kupoprodajnih ugovora preko nekoga od stanara tamo bi trebali biti podaci i o investitoru i ostali podaci koji bi vam mogli pomoć.
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom