Pogledaj jedan post
Old 12.09.2017., 21:30   #6226
Quote:
BLANQUETTE kaže: Pogledaj post
Na početku djelujem savršeno jer sam simpatična, inteligentna, zanimljiva (čini mi se da me tako doživljavaju), pa se lako zaljube i misle da sam savršena. Nakon cca mjesec dana kreću malo pomalo prigovaranja, predbacivanja, prepiranja, pa onda sve češće i češće. U sljedećoj fazi kreće dernjava, ispadi bijesa koji mogu trajati satima, samoozljeđivanje, psihotično ponašanje i sl.
koliko ti treba od pocetka veze do ispada bijesa? cime su potaknuti? jel u pitanju emocionalno stanje do kojeg je dolazilo postepeno (tipa ako si bila izlozena necem sto ti smeta i onda sutis mjesecima pa se dogodi da puknes) ili se dogodi skroz nenadano potaknuto nekim detaljem iz vedra neba?

Quote:
Tako izravno pitaš, a nije nimalo lako pričati o ovome. Postoje razni razlozi za samoozljeđivanje, u mom slučaju potreba da se fizičkom boli umanji psihička. To su situacije kad sam pod neizdrživim stresom ili patnjom, na trenutak osjetim olakšanje, a kasnije je osjećaj jeziv. Uglavnom se borim protiv toga, porivi su u takvim situacijama nevjerojatno jaki. Napravila sam to neki dan nakon dugo vremena, ali u zadnje vrijeme opet često imam te porive pa se bojim.
slicno pitanje po pitanju ovoga, jel se radi o nekoj psihickoj boli koja traje (tipa umro ti je kucni ljubimas pa patis cijelo vrijeme pa si napravis nesto da ti bude bolje) ili je nakon situacije koja je bila ekstremno nabijena (negativnim) emocijama kao olaksanje u trenutku?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom