Pogledaj jedan post
Old 24.07.2013., 00:44   #24
Radila sam u tom klubu, javila sam se na oglas iz plavog oglasnika...

http://www.oglasnik.hr/oglasi/posao/...-14435070.html

Javio mi se Kiki, rekao je da su uvijeti odlicni kao i dnevnica. Isti dan sam dosla na razgovor. Imala sam dosta slobodnog vremena, trazila sam neki honorarni posao, pa sam rekla zasto ne. Ukratko mi je objasnio kako se radi u klubu. Kada netko uđe jedna od djevojaka pljesne i doceka gosta, druga odlazi plesati. Nakon sto djevojke zavrse s plesom odlaze za gostov stol i zapocinju razgovor. Kada im gost kaze cime se bavi jedna od njih ustane i ode do Kikija koji je za sankom i sve mu kaze da zna koje pice moze donjeti. Tada Kiki dolazi do gosta, pita ga sto ce popiti i nedugo zatim dolazi opet i pita zeli li pocastiti dame s picem. Ako kojim slucajem kaze da ne zeli, cure se dizu od stola i ignoriraju ga, ako kaze da razgovor se nastavlja, a one se prave da ih zanima sve sto gost kaze i zavode ga. Nude mu lap dance ili druzenje u priveu koje kosta nekoliko tisuca kuna, a vodi se samo intiman razgovor. Ako gost uzme cjenik jedna od djevojaka mu ga mora uzeti iz ruke i reci npr. ''ja sam sada tu, pustimo to sada'' i nabiti mu dekolte u lice. Sampanjac koji je u boci od Don Perignona je najeftiniji sampanjac koji se moze kupiti u ducanu i cure ga proliju dok se ne gleda..Cjene se krecu od 5000kn, pa sve do 80 000 po piću! Djevojke koje ''popiju'' pice s gostom dobivaju 10% od ukupne cijene pica. Uglavnom dolaze stranci koji nisu informirani i traze prostitutke kojima se sve obeca, ali prvo nek nesto popiju :P i oni koji vole gledati ples oko sipke.
Bila sam zaprepastena dogadajima , ali nakon nekog vremena mi je postalo normalno. Zao mi je gostiju koji su prevareni
Otisla sam iz kluba zato sto sam zakljucila da mi se ne isplati. Dobivala sam 100 kn za 8 h rada tijekom noci (12,5kn/h). Toliko o odlicnoj dnevnici! Kiki mi nije isplatio dnevnice za svaki dan, pa sam mu rekla da mi se javi kada bude prometa. Proslo je nekoliko dana, nisam dobila poruku, pa sam odlucila otici do kluba. Docekali su me sa iznenadeno. Kiki je rekao da mi on ne duguje novac vec firma, a drzao je ruke pune novaca od prosle noci. Viktoriji djevojci koja je tu noc radila rekao je da me isprati van. Pocela me je vrijedati bez odredenog razloga i nakon sto sam joj odgovorila dobila sam sakom u glavu. Bilo me strah vratiti joj zato sto je pola metra vislja od mene. Tada sam izasla iz kluba i zavrsila sam u bolnici sa potresom mozga...Kasnije me je zvao Kiki, rekla sam mu da sam u bolnici, na sto je on rekao da je zvao sefa i da mi moze donjeti novac kuci, ali sam rekla ne hvala!!! Gadovi pohlepni!!
ikanika is offline  
Odgovori s citatom