Pogledaj jedan post
Old 07.07.2009., 00:35   #11
Quote:
schranzer kaže: Pogledaj post
Ovako..
Vec oko pola godine sanjam isti san,ne svaki dan vec otprilike 2-3 puta tjedno..

ugl:ja sam tu u trecem licu,vidim nekoliko ljudi koji stoje u krugu i drze malo dijete,iz neznam kojeg razloga oni zele od tog djeteta napravit određenu kilažu u gram,tako da su mu vec odrezali kuhinjskim nozem jednu ruku a noga je osjecena iznad bedara i istim tim nozem mu grecaju kost da bi dosli do odredjenog grama,djete naravno vristi i sve je puno krvi...to je to san je jako kratak

sto je najgore nesanjam ga ko nocnu moru nego nema nikakvog straha ni nicega ravnodusan sam i u snu i kad se probudim..moze li mi netko objasniti sto bi to moglo znaciti i kako da se rjesim toga..
jebeno zanimljiv san

evo šta meni prvo pada napamet; postoji biče, djete, koje rečene osobe potpuno kontroliraju, to biče se modificira, što je još brutalniji čin kontrole, i svođenje biča na objekt

dakle vidimo, kontrolu, manipulaciju sa drugim, objektifikaciju, istovremeno distanciranost, jel, "treče lice"
otuda valjda i ravnodušnost, jer nema identifikacije sa komadom mesa kojeg se reže, kolko god vrištao

osim toga modfikacija je dosta precizna, želi biti točna, a kroz nju se oduzimaju udovi, oduzima mogučnost, ili moguči problemi za onog ko kontrolira, a opet svodi na nešto određeno, planirano, izmjereno

ako ti ovo ima smisla, eto, ako ne očito baljezgam gluposti

nego kako izgledaju ti ljudi? kako su obučeni? znaš li ih? kako izgleda prostor? imaš li ti ulogu u cjeloj predstavi?
i koliko traje cjela stvar? može li se desiti da proces potraje, mogu li oni uopče doči do točne težine, ili se može desiti da od djeteta nakraju ne ostane ništa, i šta bi se u tom slučaju desilo?
kor-im is offline  
Odgovori s citatom