Pogledaj jedan post
Old 21.03.2011., 14:22   #6219
hehe..nemoguce..samo nastavi masirati..jos bi ti bilo bolje da si napravis peeling prije tog da prosiris pore i uklonis mrtve stanice kak bi ti krema usla jos bolje...ja sam nakon prvog gnjecenja vidjela rezultat

masirati tako da prvo gladite kozu...cupkat ju s prstima...skupit prste, onak, u saku i s vrscima prstiju kruzit po nogama...
u pravilu bi se trebalo masirati 10-ak min prednja strana nogu, 10-ak straznja i onda ponoviti sve odjednom, paralelno i prednju stranu i straznju.

masnice...nije stvar do masera nego do koze osobe, i misica jasno. Dok sam trenirala tajlandski boks tijelo mi je bilo prekriveno masnicama nekih 2 tjedna dok se koza i misici nisu naviknuli na udarce. Kasnije su me mogli mlatit i nista mi nije izbijalo van. Ista stvar i s masazom, dok se koza i misici ne naviknu moze se desiti da izbiju modrice. Moguc muskulfiber, pogotovo ako netko nije aktivan, jer takva vrsta masaze se moze komotno usporedit s tjelesnom aktivnoscu.

Opet govorim, rijesavanje celulita pocinje iznutra..badava masaze ak se neko stalno pridrzava krafna, coca-cole. I kontracepcijske pilule također navlace celulit, jer nakupljaju vodu. Al bez njih je malo teze. Stikle također izazivaju celulit

Krecite se, rolajte, skacite, trcite..bitno je kretanje radi cirkulacije, vidim po sebi..kad dugo sjedim na poslu tad mi nekako jos vise izbije.. cim se vise krecem..pod to mislim setnja, penjanje, trcanje manje ga nekako i imam
__________________
Što ti žena može napraviti s mjesta, vrag nemože ni iz zaleta. 9.9.2010 <3
secret_agent♀ is offline  
Odgovori s citatom