Pogledaj jedan post
Old 17.07.2011., 18:45   #96
"Jevrejsko poštenje" IV

Sta reci osim da je jevrejska vera jedna rasisticka vera! Pavo B. nam prica ovde neke price za malu decu! Da li ste se ikad pitali zasto su jevreji gde god su živeli i u bilo kojem delu istorije proganjani! Pa nemoguće da je ceo svet u krivu a samo oni su u pravu! Tu nešto ne štima! Ja kad sam se prvi put suočio sa tim kakvi su, bio sam više nego šokiran!

Ko sumnja u istinitost ovih citata neka proveri sam u talmudu:

http://www.scribd.com/collections/30...ylonian-Talmud

Pavo B. nemoj molim te da me zoveš antisemitom jer nema većih antisemita na svetu od vas jevreja! Vi ubijate na najgori mogući način prave semitske narode arape a naročito jadne palestince! Ono što radite Palestincima već 60 godina od osnivanja vaše terorističke države zahvaljujući Hitleru je za svaku osudu! Znači vi ste jedini antisemiti na svetu! I uvek kad nemate kontraargumenta osudite sagovornika da je on antisemita! Kako je to moguće kad najmanje 95% jevreja nisu semitskog porekla već Hazari što automatski znači da nemate nikakva prava Izrael jer nemate nikakve veze sa biblijskim jevrejima! Pa sam si rekao da si beo kao i većina jevreja. Semiti su narod sa bliskog istoka i prema tome ne mogu da izgledaju evropski kao većina vas!

I nemoj više tako bahato da se ponašaš sa svojim sagovornicima na forumu kao samo ti znaš engleski ti jedini znaš istoriju, pa nam citiraš wikipediju (čiji vlasnik je takodje jevrejin), iako na njoj piše da ne odgovaraju za tačnost informacija jer može svaka budala da je uređuje.

I zamalo da zaboravim! Evo vam još jedan dokumentarac kakvo ispiranje mozga se vrši u Izraelu! To se radi još od malih nogu! Avtor dokumentarca je Jevrejin iz Izraela:

http://www.youtube.com/watch?v=utVkV...eature=related

Kratak opis:

"Zašto svi mrze Jevreje?", zapitao se mladi izraelski reditelj Yoav (Jova) Šamir i 2009. napravio film "Defamation". Odgledajte ceo film i videćete najstrašniju masovnu "kontrolu uma" ikada napravljenu.

Pozdrav!
Yggoric is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction