Pogledaj jedan post
Old 11.10.2007., 13:08   #92
Quote:
Dorotea kaže: Pogledaj post
Joj Zdenka... nama evo situacija se poboljsava iz dana u dan, cijelo ljeto smo prosli bez upala i bez bilo kakvih bolest...(da se ne ureknem
brusnica nam je cijelo ljeto bila u djiru, sada je toliko voli da osim vode pije samo brusnicu i to u svim mogucim oblicima...
sreca je da se navikla piti puno tekucine, tako da ona meni na dan popije uz mlijeko sigurno jos litru i pol, sto vode sto brusnice...
pelena je sada mogu rec stvar proslosti... od kada smo je skinuli, sada 2 mjeseca, nije se niti jednom ni popiskila ni pokakala u gace )))) ne mogu opisati svoju srecu
sada nas ceka taj pregled, da vidimo dali se reflux povukao... necemo ici u 11.mj. dr Cvitkovic kaze, ako je sve ok, bolje odgoditi za slijedecu godinu u 4,5 mjesecu da ne mucimo dva puta dijete za pregled...
sada kako dolazi zima, pocela sam opet sa medom, svaki dan zlicica ujutro i pred spavanje super je... napokon nam je imunitet ok i stvarno sam jako zadovoljna...
Pozdrav svima i hvala na lijepim željama , ali i ja vidim iz pretraga krvi da joj je željezo palo , a imunitet 0.Pila je godinu dana Aloe veru s berry-brusnicom (forever Living prosucts)-nšta bolje, pa famozni Noni 8-9 mjeseci, ništa nikakvo poboljšanje, i sada joj kupila VEMMA kombinaciju minerala vitamina i aloe...UZ SVE TO PIJE I DALJE KAPI KONCENTRIRANE BRUSNICE NA KAPALJKU ...A ne znam.probavamo svašta samo da joj imunitet dignemo jer pije te tabletice FURIL. JAVIM SE S NOVOSTIMA.a DEFINITIVNO JOŠ I NA POLIKLINIKU hELENA IDEMO OBAVITI SVE PRETRAGE...
dadari is offline  
Odgovori s citatom