Pogledaj jedan post
Old 29.12.2010., 21:27   #42
Hmm,da dilema je prisutna..meni više prva slika vuče na Lava nego druga,jer i djeluje toplije,dok na drugoj slici zbog krune tu je domah motiv bola,patnje,mučenja,u konačnici i smrti...pa po meni obje slike su upitne,jedino možda prikaz Isusa,izgledom bi više vukao na Lava (griva kosa,pa i srce koje drži),kao i recimo vođa,začenik jedne religije(poslanik),netko tko se izdiže u masi,a pošto je tu više religijskog karaktera možda je bolje izostaviti te slike,jer su dileme prisutne,no pričekajmo i ostala mišljenja.

Pošto Sunce predstavlja život,tu bi mi jedino taj motiv malo nedostajao(al svakao bi prva slika bila bolja,po tom pitanju),ali rađa se nešto drugo,on kao Božiji sin,"rađanje vjere",ljubav prema Bogu,hm pa je sad tu malo ta dilema...al to sve opet vodi i devetoj kući...pa eto,vjerovatno je prikladnija za Strijelaca.Ja bih rekla da su slike vezane uz aspekt Sunca i Jupitera,pa i Plutona,neka mješavina..vjerovatno i Saturn(to trnje)..

Fish bi to bolje razjasnila.

btw...hvala Fish,jer si mi ispunila prijedlog za Van Gogha i suncokrete inače i tebi i curkama super to ide,slike su odlične za sve znakove koje ste radile
 
Odgovori s citatom