Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 14:47   #35
Quote:
autentic kaže: Pogledaj post
.. s tom razlikom da će njihova zezancija i gubljenje vremena, češće prerasti u zaJEBanciju i korisno korištenje vremena, nego li je to slučaj kod žena.
Ne mora biti tako. Nije pozadina svakog dopisivanja želja za fizičkom prevarom, ljudi imaju različite interese i neki se dopisuju možda unutar neke tematike koja ih oboje zanima a da si fizički uopće ne moraju biti privlačni, ja ne bi to tako strogo osuđivala. Ne znam zašto žene "aboliraš" kad su one s druge strane? Naravno da sve ovisi i o vremenu provedenom na netu i da nije isto ako netko napiše nekoliko redaka chata dnevno u nekoj pauzi ili da se u gluho doba noći ide dopisivati satima s nekom osobom. Ali s obz da je ovdje riječ bila i o izmjenjivanju nježnosti i golim slikama, tu se više ne radi o nečem benignom što bi poslao svakoj prijateljici, zato to i smatram prevarom.
Quote:
autentic kaže: Pogledaj post
Pa o tome se i radi. Da mene nije petljao, ja bih sve shvatila kao ajmo reći, benigno net flertanje. Čim je u cijelu priču upetljao i mene, znači da mu je virtualna frendica vremenom postala netko dovoljno blizak da dijeli (i) MOJU intimu s njom.
A kako je on to tebi objasnio? Fakat ne kužim ak se nekoj ženi lik ide upucavat da onda spominje ženu i šalje joj njene slike prije bi pomislila da bi sebe opisao kao slobodnog ili da živi odvojeno od žene, da se rastaje bla bla. Hm. Jel bi te to sje*alo?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom