Pogledaj jedan post
Old 17.04.2013., 14:52   #37
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ne mora biti tako. Nije pozadina svakog dopisivanja želja za fizičkom prevarom, ljudi imaju različite interese i neki se dopisuju možda unutar neke tematike koja ih oboje zanima a da si fizički uopće ne moraju biti privlačni, ja ne bi to tako strogo osuđivala. Ne znam zašto žene "aboliraš" kad su one s druge strane? Naravno da sve ovisi i o vremenu provedenom na netu i da nije isto ako netko napiše nekoliko redaka chata dnevno u nekoj pauzi ili da se u gluho doba noći ide dopisivati satima s nekom osobom. Ali s obz da je ovdje riječ bila i o izmjenjivanju nježnosti i golim slikama, tu se više ne radi o nečem benignom što bi poslao svakoj prijateljici, zato to i smatram prevarom.
Pa obzirom da smo na temi koja KONKRETNO opisuje situaciju, onda iznosim i stavove KONKRETNO vezano za istu. "Aboliram"? Ne, nego jednostavno smatram da me se tiču postupci mog supruga, a ne postupci osobe koju ni ne poznam. Nemam ništa protiv dopisivanja među ljudima, čak i ako su ta dopisivanja između osoba suprotnog spola. No, na ovoj temi diskutiramo o tome kad to dopisivanje postane "nešto više" od puke razmjene mišljenja o svakodnevnim temama.
autentic is offline  
Odgovori s citatom