Pogledaj jedan post
Old 22.02.2015., 20:30   #52
Drage forumašice,

pridružujem se ovoj temi i nakon čitanja skoro svih postova, izbor sale se sveo na nekoliko. Ivić Sesvete za koje čitam same pohvale, zatim hotel Antunović Sesvete, Zlatna dvorana - Nova galerija i Pyrus. Možda Bunčić.

E sad, imam nekoliko pitanja. Za Antunović imam cijene, ali nakon čitanja foruma nisam zapravo pronašla nikakav konkretan opis usluge, hrane... zapravo cjelokupan dojam, zato ako netko zna malo više, bila bi zahvalna na dojmovima.

Na sajmu vjenčanja, bacili smo oko na Novu galeriju - Zlatna dvorana, ali nismo od njih dobili nikakve primjere menu-a i cijene istih. Samo nam je rekao da je cijena 50 EUR i da je u nju sve uključeno. Sad, šta je njemu sve... ostavila sam mail, ali nam je rekao da imaju puno upita i da najvjerojatnije neće stići poslati informacije i bolje da dođemo. Meni je glupo gubiti vrijeme odmah u startu, ako ne znam cijenu. Zanima me ako netko ima primjere menu-a i cijene istih, ako bi mi mogli poslati.

Pyrus, poslala sam mail, čekam cijene i ponudu, ali ako netko ima, također bi bila zahvalna.

Na kraju, samo pitanje vezano za Bunčić, imam cijene i ponudu za hranu, ali kod njih ne piše ništa vezano za troškove npr. ZAMPA-a, rasvjete, pića dobrodošlice, usluga osoblja nakon ponoći i sl., odnosno dal' je i sve to uključeno u tu cijenu pa ako netko ima više informacija...

Hvala puno svima .
patkazdvenoge is offline  
Odgovori s citatom