Tema: Dimenzije
Pogledaj jedan post
Old 05.11.2016., 18:46   #36
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Vezano uz dimenzije i duhovnost opčenito , ništa se ne može dokazati da je istinito ili da je ne-istinito i to jedino čovjek može sam sebi dokazati ako sam to doživi ,prolazeći kroz to iskustvo , a ljudi sa strane mogu slušati iskustva tog čovjeka i percipirati ih samo kroz filter nečega poznatog što je u njihovojm podsvjesnoj memoriji , a iz razloga što večina nema nikakva slična iskustva u svojoj memoriji , oni to percipiraju kao SF priče i filmove ili priče za malu djecu kojih su se načitali ili nagledali u filmovima .
Potpuno razumljivo.
Naravno ali pitanje je koja je svrha toga, ako čovjeka to smiruje i nađe se u tome možda onda ima svrhe.
Iako sam primjetio, npr. okultisti najviše što su mogli reći je da oni znaju, ok. i što s time, čak nisu mogli dokazati magiju ka van (parapsihološki i štajaznam), kao nemože se to ili nesmije. Slično tripaju i hindusi ili jogiji.

Imaš Kabalu (ezoteričnu mislim, europsku..odnosno tarot) oni za sebe kažu da je to to, što bi rekli sve. Dakle imaš deset sfera puta četiri dimenzije i još čini mi se tamnog svijeta ili pakla, i između svega toga staze uzduž i popreko sa svojim značenjima. (tarot je to) Zaista dimenzija u izobilju, maštovito, ali oni koji su u tome možda zaista to i vide te komuniciraju s tim entitetima.

A od religije sama Biblija je pisana tako, dakle isto imamo anđele, itd...pogotovo u zadnejm evanđelju je obilje tripa, jahači trube nebesa zvijeri blabla.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom