Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 15:40   #25
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Već sam ti rekao: moje 'parole' o fejk njuzima su *izravno* motivirane ovima koji ne mogu ništa napisati na temu Trumpa, bez da spomenu kako lik pojma nema ili je egomanijak itd itd itd, ukratko, parole pokupljene s istih tih fejk njuza.

Pronaći post na ovom forumu koji je *kritičan* spram Trumpa, ali *bez* da spominje tonu parola ovog gore tipa, ne može se ni mikroskopom. Kako to da ti te 'parole' ne smetaju, nego samo ove moje?
Zato jer nije parola ono što ti misliš da je parola. Nije isto kada pišeš parole samo iz razloga da ih pišeš (naravno da ima i takvih koji pišu parole samo da bi pljuvali po njemu, kao što ima i onih koji ignoriraju bilo koji njegov loš potez pa bacaju parole u kontra smjeru), i kada kažeš da je netko neznalica i ignorant iz tog i tog razloga (nekog učinjenog djela, izjave, poteza).



Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Bi li bio ljubazan pa naveo, kakvo je tvoje mišljenje o Trumpu bilo prije 20 godina? Kažeš 'nepromijenjeno', ali mene bi zanimalo konkretno. Ako je 'formirano', pa neće ti biti teško navesti par natuknica.

Inače, moje mišljenje o njemu se promijenilo. 80tih sam mislio da je bezvezni nezanimljivi bogataš (koji je mnogima 'zanimljiv' jedino zato što ima para, pa valjda misle da bi se i oni mogli tako obogatit, ako slušaju što on trkelja). No ako je fejk njuzima toliko antipatičan, to je meni vrlo jaka indicija da u njemu mora biti nečeg pozitivnog.

Eto, još na kraju ispalo da fejk njuz više djeluju na mene, nego na tebe, LOL... jasno, ako ćemo ti vjerovat.

Pa ni zid neće tamo biti samo zbog ilegalne imigracije, naravno. 'Secure' Fence Act. Zid će samo biti 'još više secure'.
Naveo već par puta. Trump nije ništa drugo nego prilično surov kapitalista, koji će doslovno preći preko leševa za dolar više, i u njegovom svijetu postoji samo on. Uz to se pronašao modus ovladavanja medijima, a ovo što gledaš nije ništa drugo nego jedan obični reality show u kojemu Trump odigrava ulogu predsjednika, a tu je samo zato jer je shvatio što dovoljan broj birača želi ćuti da bi ga odabrali.

Trump je glumac i ništa više, i on će napraviti sve što je u njegovom moći da nejgovo poslovno carstvo ekspandira. O tome naravno, nećeš nigdje pročitati gotovo pa ništa, i prilično sam uvjeren da ono što ćeš pročitati će biti stavljeno u ladicu "fejk njuz".

Trumpu se jebe i za ameriku, i za amerikance, i za svijet. Trump jeste egomanijak, i to nije etiketa, to je kroz njegovu povijest itekako jasno i očito vidljivo.

Da je Trump veliki ignorant i neznalica je moguće zaključiti kada se slušaju njegovi govori, izjave, tvitovi. On jednostavno velikim riječima i parolama krpa činjenicu da nema sadržaja. Pa upravo zato i njegova ekipa ima problema kada treba nešto stvoriti, argumentirati, izraditi i izgraditi - vrlo dobri su u rušenju jer ti je za to potrebno doslovno dobra parola i gomila idiota koji se na zalijepe, ali jebiga, za promijeniti postojeće ili izgraditi nova, neki kurac moraš i znati. A kad dođe to toga, onda ga nema nigdje, što smo vidjeli već na nizu primjera.

I nije istina da sam ga uvijek kritizirao. Kada je bio muslim ban u pitanju, moj stav je bio da SAD ima pravo raditi što mu je volja što se tiče njegovih granica, njihova stvar - jedino mi nije bilo ispravno to što je sa banom zadirao u već postojeća prava putem izdavih viza, zelenih karti i slično, što je bila prilična nebuloza. Drugi par rukava je bio što je taj ban toliko idiotski jer ne rješava problem obzirom da su izostavili gotovo sve sponzore terorizma sa popisa U čemu se vidi ili ignorancija ili neznanje ili pak zla namjera. Iz čega opet zaključujem da se Trumpu jebe za ameriku, on gleda samo svoje poslovno carstvo.

Trump nije predsjednik SAD-a na način na koji ti to misliš. Trump je gazda svojeg poslovnog carstva koji glumi predsjednika SAD-a u svojem reality showu, i mora se priznati da mu zasada vrlo dobro ide.
ecobarbarus is offline