Pogledaj jedan post
Old 03.08.2007., 20:50   #48
odi psihologu. ja sam bila dva puta (tj. kod dva razlicita, jednom u srednjoj i jednom na faksu) i STVARNO mi je pomoglo! uvidis neke stvari koje su ocite, a neces nikome povjerovat jer ti nisu dovoljan autoritet.
ja sam bila depresivna dok sam isla u srednju skolu, stvarno sam bila down, cak sam se jednom skoro bacila sa 10. kata, popila tablete, rezala vene (sve samo da bih privukla pozornost koju nisam dobila jer ljudi oko mene se nisu znali nositi sa svojim problemima, a kamoli s mojim). kad sam otisla na faks i upoznala nove ljude, svijet mi je postao ljepsi.
odi psihologu, ako ne znas gdje, pitaj svog doktora opce medicine ili odi na filozofski faks u zg (dolje u podrumu, mislim da utorkom mozes dogovorit termin) ili ako nisi iz zg, na svakom faksu bi trebao biti psiholog pa odi pitaj.
ne slusaj ljude koji ti govore: a ubij se! niti nemoj ocekivati bilo sto od svoje okoline - life´s a bitch. ljudi sebi ne mogu pomoci, pa kako da pomognu drugima.
promijeni svoje drustvo, promijeni navike, npr. prestani slusat glazbu koju slusas, prestani gledati filmove koje gledas, pocni se drugacije oblaciti i polako mijenjaj stav u glavi (uz pomoc strucnjaka).
svijet je sjebano mjesto, ali ne daj mu da te ubije! stvarno stvarno te kuzim, ali bit ce ljepsih dana, vjerovao ili ne!
i pokusaj pronaci neku vjeru. vjeruj u energiju, vjeruj u boga, u sveto tele, bilo sta jer drugacije se ne moze.
ajde, ne daj se i ne slusaj netolerante seljake koji ti ne mogu niti zele pomoci!

sretno!
guerriera is offline  
Odgovori s citatom