Pogledaj jedan post
Old 23.06.2012., 00:03   #93
Quote:
Trollkiller kaže: Pogledaj post
Ovo je uistinu kretenski argument. Logička besmislica. Zašto bi H-alter kao portal jedne udruge imao potrebu tražit donacije a portal pojedinca ne?
Zato što je udruga. Zato što sve udruge tako funkcioniraju i zato što sa više novaca imaš i više mogućnosti, da sada ne nabrajam. I ono najbitnije - zato što kao udruga možeš bez problema dobiti novac kao donaciju, jer je udruga pravni subjekt, a pojedinac to nije.

Quote:
Ovo kao da je nezrelo dijete napisalo. Udruga po defaultu mora tražit donatore a pojedinci ne. Zašto? Zato jer si je Anton tako zamislio. Jer je čuo negdje da udruge traže novac. Pojedinci to ne rade. Otkad?
Zato što je Anton predsjednik jedne udruge i vlasnik dvije velike internet stranice i zna koje su mogućnosti da pojedinac legalno dobije donaciju i koje su mogućnosti da isto dobije i udruga.

Sada ti budi dobar, pa nam objasni tko će fizičkom subjektu dati novac kao donaciju i kako će isti pravdati?

Quote:
Još jedan kretenski argument. Znači ti si svojim izvanrednim osjetilima pogodio trenutak kad su index ili h-alter ili forum prerasli volontersku fazu?
To nije kretenski argument. To je činjenica. Ja da hoću mogu već sutra pokrenuti stranicu tipa advance.hr, ali me to ne zanima. Iza mene stoje dvije velike internet stranice, dobar dio forumaša to zna. Što iza tebe stoji?

Quote:
Koji autogol, ne vjerujem. Da iza VL i JL stoje velike tvrtke. Da oni imaju sponzore. To je upravo i moja poanta.
Što je tvoje poanta? Uspoređivanje medijske kuće EPH i nekog portala koji može nastati na volonterskoj bazi?

Quote:
Uopće nema potrebe da idem osporavat tvoje tvrdnje. Ti to činiš umjesto mene.
Ajde se molim te nemoj blamirati, radi sebe, ne radi mene.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline