Pogledaj jedan post
Old 08.09.2016., 21:59   #38
Cemu sad ovo s naglascima ksd ih nisi ni oznacila? Ako cemo tako, onda nisi trebala koristiti raslojen leksik, nego standard, da ne pizde svi ostali.

Sto se tice same tematike, naravno da postoje neprimjereni odjevni komadi, ali to nije majica "na spaline" ili sandala.

Sto se tice HNK, ne podnosim kad mi netko inputira dress code za umjetnicko iskustvo... a nagledah se I naslusah, I mnogo vecih dogadjaja od HNK. Usput budi receno, na suvremeni balet u HNK isla sam u visokoj trudnoci, u tajicama I majici obicnjaci, da me netko isao hebati zbog toga, mali je rec da bi ga taj morz pojeo za veceru.

Na jazz revijama, koncertima ozbiljne glazbe, izlozbama, oni ljudi koji zaista zele iskustvo vecinom nisu ekipa koja si oko vrata stavlja koralje I fura neki dress code.

Poznajem takve mame, koje u zivotu nisu vidjele unutrasnjost HNK (usput, nije HNK neki high class), djecu za predstave oblace u leptirmasne, furaju neku pristojnost... bas me jedna pitala kako sam mogla dijete poslati na predstavu sa skolom u trenirci... eh, da ona zna da sam radila rad o intermedijalnim signalima jednog platna iz bitnog nam kazalista I jedne krucijalne hrvatske drame. Uostalom boli mene ona stvar za njezinu leptirku, sto nju prca moja trenirka?

I da, stavila bih maramu na ramena u arapskom svijetu I u sakralne objekte ne ulazim ko straca u kupacem, na roditeljski idem u tuti kad mi se hoce, a evo na posljednji mi se bas usminkavalo. Crtu podvlacim kod dopicnjaka I sisa na izvolte.

Prije bih negodovala na fasadne obloge pojedinki koje ne znaju tonirati puder pa izgledaju ko da su se sminkale topom. Negodovala u smislu da bih im na likovnm ukazala na tutorijale pravilnog toniranja I zatrazila da naslikaju svoj primjer lose I dobro nasminkana lica, pogotovo bi me zanimalo kako djecaci na to gledaju.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom