Pogledaj jedan post
Old 11.10.2017., 06:15   #83
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Narod je kriv, odnosno neodgovoran što želi državu, a ne želi biti odgovoran prema svojoj državi.
To je povratna sprega toga što država nije odgovorna prema narodu, pa je narod manje odgovoran prema državi i krug se ponavlja.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Nema zakona u RH, koji nije donesen od strane interesnih lobija:

Ovrhe -odvjetnički lobiji
Prije čak jedan specifičan odvjetnik

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Jednosmjenski rad škola preko JPP -građevinski lobi
Jednosmjenski rad nije ništa loše, dapače. Građevinski lobi vrti lovu na druge načine i to puno veću.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Kurikul - informatički lobi- prodaja tableta i računala
Ovdje si fulao komplet, jer od tih silnih tableta i računala nikada neće biti ništa iz drugih razloga. Kurikul, ako je ičiji lobi, onda je nekih drugih interesnih skupina koje se bave vjersko-političkom ideologijom.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post

Ženska prava - financiranje tih ženskih kuća privatnim licima 8neću reć madam)
Je, ženska prava su zlo. Ja bi se više brinuo koliko love ide nekim drugim privatnim institucijama i ljudima u svijetu sporta a ne za ženske kuće. Ili se pitao zašto u 3pm upće postoji potreba za ženskim kućama.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Drugi stup mirovina - opet se nekog financiralo
Drugi stup je privatna štednja građana, no ta lova se troši na državne obveznice i agrokor a to je taj netko koga se financira. On sam po sebi nije nikakav lobi ili neko zlo već realna nužnost i privatna lova od građana koja se zloupotrebljava. Prvi stup bi te trebao više brinuti jer je riječ o najobičnijoj ponzi shemi koja je neodrživa. Mene drugi stup recimo muči jer ja ne mogu upravljati tim novcem kako želim nego postoje smješna zakonska ograničenja.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Obnovljivi izvoori energija -pomagnje stranih firmi i još nekih domaćih lobija

Uvozni lobi....
Uvozni lobi puno više nego obnovljivi izvori, ali to je već puno prekompleksno za kratki komentar.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Curi lova na sve strane- nema zakona koji nije u interesu nekog lobija, a na štetu nacije.
Više od pola stvari koje si naveo nisu nikakvi lobiji niti išta loše i na štetu nacije tako da nije baš tako strašno, ali nije ni daleko.
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Sudcima samo što fali cjenik na vratima suda.
Čista tragedija. Odvjetnici su još gori.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
EU traži dio svog plijena i nikad nisu od RH tražili nešto u interesu nacije, sva ljudska prava su se svela na to tko će u koji zahod.
Mi od EU dobivamo više love nego što u nju ulažemo, dakle nije baš tako.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
A za iseljavanje, pa to je jedina "prednost" ulaska u EU, samo se pitam koji će nam kurac onda Hrvatska bez Hrvata, trebalo je to 90te reć svima onima koji su dali živote, da dele u Irsku na vrijeme
Dobro pitanje, a to pitaj HDZSDP i ostale spodobe kojima je glavni problem imena trga i tko se u koju rupu **be umjsto da se bave olakšavanjem uspostave posla.

Ali to je demokracija, građani su doveli na vlast i glasali za osuđenu kriminalnu organizaciju. Jebiga. I zašto ja da ostanem u državi, budem joj lojalan, lojalan građanima ili brižan za kada svi oni rade protiv mene i mojih interesa? Nema ga. Građani smatraju da je osuđena kriminalna organizacija na čelu države dobra stvar (to su dokazali više puta za redom), a dotični na vlasti smatraju da taj i takav narod treba voditi budućnosti u 1941 i 1991. Zašto bi onda građani koji su očito u manjini smetali stvaranju i kreaciji takve države? Odu fino regularnom linijom van i problem riješen.

Hrvatska je oduvijek bila najrazvijenija srednjovjekovna država, a to još vujek i jest.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible

Zadnje uređivanje red_shrike : 11.10.2017. at 06:25.
red_shrike is online now  
Odgovori s citatom