Pogledaj jedan post
Old 08.12.2017., 13:49   #654
Pa nisam ni napisala da se 'zna napiti' već da koristi svaki trenutak kad je sam da potegne iz boce, što je sigurno odlika alkosa.

Ne znam kako si to zaključio da su likovi plošni,ali to nije istina: jednostavno u 15 epki ne možeš u detalje obraditi svaki lik i njihove hobije, to nije u prvom planu zbog kratkoće sezone, a za to ima vremena u drugim sezonama. Likovi nisu nerealni ako nisu obrađeni u detalje, s obzirom da za to nema dovoljno prostora u seriji.
Likovi su skroz realni, realniji recimo od Kire Nerys, sa svoim vrlinama i manama.
Tilly je realan lik, kod nje nisam skontala ništa apsurdno, što se ne uklapa u okvire realnosti ST univerzuma, kod Asha i Stametsa također. Ash je istraumatiziran, ali ima nade i snove prosječnog mladog čovjeka, Tilly također. Ona je mlada žena koja kad nije na dužnosti razmišlja o muškarcima i tulumari..
Stamets je znanstvenik opsjednut gljivama i tajnama 'gljivolikog' univerzuma, istodobno u vezi s doktorom; ja tu jednostavno ne vidim ništa nerealno i plošno.. On je, baš ono, pravi znanstvenik..
Capitan ima svoje hobije, izučava rat i ratnu mašineriju, ima čitavo spremište tih stvari.
I trudi se biti što bolji i učinkovitiji zapovjednik i od posade napraviti dobre borce, šta je razumljivo s obzirom na to da je prva sezona smještena u ratni, brutalni kontekst.
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom