Pogledaj jedan post
Old 31.03.2004., 00:29   #14
Ljudi moji!!!
Prvo! I ja sam mislio da je Snežana kuja, no bio sam te sreće da mi bude raska!!!! KAO PROFA - ŽENA JE ŽIVI UŽAS ali da vi vidite kako ona izvlači svoje učenike kojima je raska???!! Npr. meni i još dvojici je Nemeš žaključio dvojke nakon čega je Sneža (kad je vidla) popizdila i digla se sa sata i otišla svađat sa nemešom da kak može ljudima zaključit dvojke koji bar neki k***c rade prek godini (čitaj: prepisuju na testu) dok drugi niš ne rade i imat će isto tako dva nakon popravka!! Nakon toga su se dvojke misteriozno pretvorile u trojke!
Drugo! Nakon što smo bili uhvaćeni od strane Krivačiča kako cugamo sa LEGENDOM - TOMIĆEM ona je MORALA dignut frku da Krivačić i Diša ne bi rekli da niš nije napravila! Sazvala je sastanak svima podijelila ukore... TI UKORI SU NAKON 20 DANA NESTALI IZ IMENIKA!!!
Treće! Ma kraju mjeseca žena zbraja izostanke, a mi pišemo na papire! Prvo ti pročita jedno 3-4 neopravdana manje (ak si ih imo) - NAMJERNO, a onda joj ti kažeš ono kaj ti je pročitala, a ona upiše još 2 manje i namigne ti!!!!
Četvrto! Koja god je opaska u našem imeniku bila napisana olokom (tipa: bezobrazni, deru se, gađaju papirima nastavnika...) ona ju je uredno GUMICOM pred nama izbrisala!!!!!
NA PORAVCIMA (kad je bila) NAM JE ŠAPTALA!!!!!!!!!!!!!!!!! (ne na svom...)
NAJBOLJE OD SVEGA JE TO ŠTO SE U SURADNJI SA JOŠ JEDNOM PROFOM POSVAĐALA SA NEMEŠOM NA MATURI TAK DA SE ON NIJE POJAVIO NAKON PRVOG DANA MATURA I SVI SU UREDNO PROLAZILI BEZ NJEGOVOG ZAJEBAVANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vjerojatno vam svima vama kojima je ona samo profa i dalje ostaje kuja, ali ja joj dajem 4! (uzevši u obzir i razredništvo)!
Inače ona radi još ovu godinu i pola druge i onda ide u penziju!!!


SVI VI MLADE GENERACIJE - ŽAO MI VAS JE što niste imali neke legenda kao što je TOMIĆ (al zato ćete imati Dorkija - Dorešića)

Pazite! Dorešića se može lagano razjebat (mi smo ga prcali i prcali) ali ZNAJTE da je on faca u svojoj struci!!!!!! Prije par godina je sastavio neko ultra jebeno pojačalo i prodo ga nekoj firmi u njemačkoj i od toga dobiva masnu lovu!!!! On inače ima svojju privatnu firmu i škola mu i tak nip ne znači, ali ponavljam ON JE ČOVJEK NA ŠKOLI KOJI O ELEKTROTEHNIĆI ZNA NANANANAJJJJJVVVIIIŠŠŠEEEE! UČITE OD NJEGA!!!!
Nemeš je radio u Končaru dok zbog alkoholizma nije dobio nogu pa sad maltretira malu djecu no i njega se da proć... Na prvom ispitu dofurajte digitalac, slikajte testove, rješite ih i na rehi imate kompletno rješene zadatke...
Miličića slobodno zguzite i pazite da prozori budu zatvoreni... jer "veljača je prevrtljiv mjesec"...
Šoki je isto prvoklasni tenkre ali ga morate pretrpit... svi smo... 1 sigurno nećete imati!
Jel se ta profa iz Hrv o kojoj pričate zvala Posarić? Mala, oronula, sa nekom bubuljicom kod nosa!??!?!
Jadan musa... jel znate da su ga šarafom gađali u glavu pa je istegnuo vrat i nakon toga tužio školu i dobio KU**C!?!?!?
Ako vas što zanima, pitajte!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!MATURANTI POŠALJITE MI PM AK OĆETE KUPIT KOMPLETNU ZBIRKU SA PITANJIMA I ODGOVORIMA ZA MATURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
TRED is offline  
Odgovori s citatom