Tema: Maturalac
Pogledaj jedan post
Old 14.04.2003., 16:52   #17
.....ja bio u Grčkoj......prije, koliko je to sad, tri godine.....bilo genijalno......bili smo osam dana....tamo i nazad brodom.....na brodu je bilo genijalno, opijali smo se, glupirali, kockali (i zaradili....ja isto....al sam na povratku sve to popušio...jebiga, ovisnička duša), razvaljivali se.....uglavnom, zajebancija do bola.........bili smo nas trojica u kabini veličine omanje špajze (doslovno).....i svi se najebali da kod nas dolaze i piti i pušiti i sve....na kraju nam je kabina bila ovakve konfiguracije: po sva 4 kreveta su bili čikovi i pepeo od cigareta, kanta za smeće iz hodnika je donešena u našu sobu (naravno, frend se u nju zbljuvao)....lavabo zaštopan od rigotine (mislim, koji mu je k u r a c bio da ide rigati u lavabo, pizda mu strinina).....u kupaoni ambalaže pijače....sve u totalnom kurcu, riječi to ne mogu opisati-.......ostali su svi dobili prilično raskošne kabine....al, eto, nas najebali....radili gluposti po brodu, zajebavali se sa slovencima, vidjeli zriganog recepcionera, vidjeli homoerotični performance našeg frenda.....čuli najkretenskije upucavanje ikada (i to Rojsovoj kćerki....koja je, btw. super cura): Čuo sam da voliš jesti iz tegle .....zatim smo vidjeli moje ležanje za podu kabine (isprika mi je bila da testiram je li istina da se na podu manje ljulja......naravno, bio sam pijan ko Šex).....

.....pa smo došli u Patras, u hotel....i tamo je bilo jebeno.....opet pijanka, kupanje u moru odmah preko ceste, pa opet pijanka, pa golo noćno kupanje sa isto tako golim trebama......moja totalna zgaženost i pokušaj pričanja na engleskom s nekim tipovima.....govorili su mi da sam very drunk .....a ja sam im se samo smješkao i govorio....no, no, just a little.......mo`š mislit kak je bilo đast a litl.....tada sam se zgazio najviše u životu......onda smo se vratili u sobu, ja se u kupaoni zrigao ko svinja....kasnije su mi pričali šta se sve događalo tu večer (ja sam se kasnije i prisjetio toga).....ja s glavom u lavabou s hladnom vodom (nakon što sam negdje, valjda u školjku, katapultirao uzrok svoga stanja)......pa doleti frend i zriga se u školjku, ja ništa ne kužim.....pa dođe frend i isere se, ja svejedno ne trzam, tako sam bio devastiran......pa su me obilazili, zaljevali ko biljku, pitali jel dobro, sve su mi se već ruke smežurale.....i tako skupih konačno snage da izađem iz kupaone, jer mi se činilo da sam već dugo tu, nekih pola sata......izlazim ja iz kupaonice, kad iz sobe začujem pljesak i ovacije.....prvo nisam imao pojma što se dešava.....pa su mi nakon što su se smirili od urlanja i smijanja, rekli da sam proveo 4 i pol sata u kupaonici (vjerojatno rekord neke vrste)....od tada me zovu Puškin... ....odlazimo spavati, čak smo punih pola sata uspjeli složiti, morali na doručak.......i jedino kako me frendica uspjela probuditi je bilo šamaranje....kaže da je skakala, derala se, vrištala, drmala me....ništa....jedva su joj i šamari uspjeli....nekako odteturam do svoje sobe, složim stvari, krenem dolje na doručak, srušim rasku na stepenicama (tek sam kasnije saznao da je to bila raska)....

......zatim smo išli tur d Grčka......amfiteatar, Mikena i tako.....ja sam do navečer osjećao posljedice pijanke.....navečer smo stigli u Atenu i tamo smo odsjeli u hotelu......e, što je tu tek bilo pizdarija......na kraju se još i raska prikrpala curama u sobu, jer ju je ispizdila ova druga profa....onako sva očajna je doletila da ona tak više nemre, da će popizditi s ovom, da stalno nešto sere....pa su je primile cure....

......tu prvu večer smo išli u (jebiga, nemrem se sad sjetiti kak se zove kvart) restoran s jebenom hranom i sirtakijem.....pa smo se i tamo zgazili.....tamo je bilo genijalno......pa onda u disko, pa doma.....pa sutradan na akropolu.....pa opet....uglavnom, kombinacija kulturnog i alkoholnog uzdizanja......

.....sve u svemu, bilo je strava....u pozitivnom smislu......odite u Grčku, kažem vam....mislim, praktički gdje god odete bit će vam odlično ak vam je društv super........ali, svejedno, vrijedi to doživjeti i u Grčkoj.....

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom