Pogledaj jedan post
Old 28.05.2009., 11:47   #4
pridružujem se autorici topica

moja situacija je sljedeća:
zadnju menstruaciju sam dobila 10.5..
prije 8 dana, prošle srijede, sam imala ginekološki pregled i radila sam papu. papu još čekam nalaze (inaće je uvijek sve bilo ok), a ultrazvučni pregled maternice mi je dobar. ginekologica mi je rekla da sve izgleda ok, da sam taman u vremenu kada bih mogla raditi na bebi ako je želim, znaći tek sam započela s ovulacijom, i spomenula je da vidi neku malu cistu koja bi trebala otići sa sljedećom menstruacijom, ali ako slučajno ne ode da dođem na još jedan pregled u 7. mjesecu.
e sad, od ponedjeljka imam smeđkasti iscjedak, onak svijetlo smeđe boje (poluproziran) . nije ništa obilniji ili manje obilan nego što je normalan proziran iscjedak.
da li je to možda preuranjena, "čudnovata" menstruacija (od prestanka korištenja kontracepcijskih pilula mi je poremećeni ciklus)? ili možda ima veze sa tom cistom? da li je moguće da mi je to od PCOS-a, koji mi još nije dijagnosticiran, ali je ginekologica još prije spomenula da mi jajnici "vuku na policistične"?

ne znam da li da paničarim i odem nenaručeno kod ginekologice, ili da se strpim do 7. mjeseca...
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom