Pogledaj jedan post
Old 18.03.2010., 19:29   #91
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Cura i ja se borimo s istim problemom, no zasad bezuspjesno...nije lako naci tak nekog, narocito ne ako si normalan, a ne neki sexualni frik...
Mi takodjer zelimo da se to nekako spontano desi, voljeli bi se uvjeriti prije da se radi o normalnoj curi, da necemo pobrati neku infekciju il tak nest, da ne na letimo na neku psihicku bolesnicu...ima tu puno stvari o kojima treba razmisljati, a opet nikako nevalja pretjerivati jer onda bi moglo prerasti u paranoju
nazalost nasa iskustva s iskricom i smokvom su negativna, ili je rijec o napaljenim sponzorusama ili muskarcima u lovu na obnazene fotke...vjerujem da je vecina ljudi tamo ipak s ciljem s kakvim smo i mi i ne osudjujemo citavu zajednicu, samo sto mi nismo naisli na 'normalne' tj slicne nama, samim time smo malo i smanjili posjete tim stranicama...
Ak se neka cura nadje u 'ovoj prici' nek bude slobodna javiti se na PM, dalje ce bit lako
Točno to nas muči. Nebi htjeli da to bude neko poremečeno stvorenje ili neka drolja koja se nateže sa svima, od koje možemo samo neku boleštinu pokupit!
Baš sam stavio za probu oglas na iskricu.. i naravno, većinom se javljaju muški. Ne kužim kaj su ljudi tak retardirani! Napišeš da tražiš djevojku, a javi se muški.. i to hrpa njih!
A ništa, hvala što si podjelio iskustvo s nama... i sretno!
knight7 is offline  
Odgovori s citatom