Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 14:30   #5
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Eto, a mene su tukli, i nisam dobro ispala. A ni drugi koje su tukli nisu baš dobro ispali. Neki. I šta ćemo sad?
uzasno mi je nejjasno zapravo to kad te netko pita "da li tuces djecu"
da li samar spada u to ili ne? jer meni je asocijacija na "tuci" nekoga ono....ubiti boga u njemu
tak su meni rekli da kak mogu tuci pesa a tu i tamo kad je bio mali sam ga znala novinama malo heznuti po guzi, i to tolko lagano da nije nis ni naucio od toga nego se krenuo jos i igrati s novinama
al ajmeeee tuces pesa...ono da, mlataram ga po cijele dane
jednom je pobro i neku kao cusku po gubici jer mi je skoro ugrizo gosta kojeg smo imali, mislim kaj sam trebala pogladit ga po glavi i reci "daj jos grizi"
od onda mu nes takvo nikad vise nije palo na pamet

i na slican nacin mislim da cu i dijete odgajati, occasional samarcic nece nikoga ubiti, i ja sam ih tu i tamo dobila ko dijete i sve sam ih zasluzila i ziva sam i zdrava i relativno cak i normalna
a bila sam zajebano dijete odprilike ko i moj pesek sada govno malo razmazeno koje misli da moze sve kaj mu se sprdne

hocu reci...nekoj djeci ne mozes autoritet nametnuti samo povisenim tonom, jednostavno ne mozes, ne reagiraju na to, al kad ih malo mlatnes pec pec po ruci skuzit ce...jel to znaci tuci djecu po nekome nemam pojma
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom