Pogledaj jedan post
Old 22.11.2010., 15:33   #6
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
uzasno mi je nejjasno zapravo to kad te netko pita "da li tuces djecu" da li samar spada u to ili ne? jer meni je asocijacija na "tuci" nekoga ono....ubiti boga u njemu
tak su meni rekli da kak mogu tuci pesa a tu i tamo kad je bio mali sam ga znala novinama malo heznuti po guzi, i to tolko lagano da nije nis ni naucio od toga nego se krenuo jos i igrati s novinama
al ajmeeee tuces pesa...ono da, mlataram ga po cijele dane
jednom je pobro i neku kao cusku po gubici jer mi je skoro ugrizo gosta kojeg smo imali, mislim kaj sam trebala pogladit ga po glavi i reci "daj jos grizi"
od onda mu nes takvo nikad vise nije palo na pamet

i na slican nacin mislim da cu i dijete odgajati, occasional samarcic nece nikoga ubiti, i ja sam ih tu i tamo dobila ko dijete i sve sam ih zasluzila i ziva sam i zdrava i relativno cak i normalna
a bila sam zajebano dijete odprilike ko i moj pesek sada govno malo razmazeno koje misli da moze sve kaj mu se sprdne
Spada.
I dijete nije pes. I nikad nisam vidla da netko dijete tuče novinama, tako da ne znam što bih mislila o drugom dijelu tvog posta
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom